Katalog Produktów

O firmie

Temtech Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem działającym na rynku od 2005 r. Od samego początku kierunkiem przewodnim była produkcja kompensatorów, termoizolacji oraz sprzedaż uszczelnień technicznych.

W 2009 r. zainstalowaliśmy ploter do wykrawania płaskich uszczelnień spoczynkowych. Współpraca z czołowymi firmami krajowymi, takimi jak Gambit Lubawka czy Polonit, oraz zagranicznymi do których naszych największych partnerów zaliczają się Klinger, Frenzelit, Garlock czy James Walker, umożliwia dostarczenie Państwu uszczelek z materiałów najwyzszej jakości.

Kooperacja z coraz większą ilością producentów zaowocowała obecnie rozszerzeniem oferty o uszczelnienia spiralne i wielokrawędziowe, oraz sprzedaż tworzyw sztucznych, zarówno pod postacią półproduktów jak i gotowych elementów wykonywanych wg dokumentacji klienta.

Wysoką jakość oferowanych produktów zapewniają stosowane przez nas „dobre praktyki” ISO 9001:2008. Natomiast pracująca u nas młoda, prężna i doświadczona kadra, może Państwu służyć doradztwem w celu rozwiązania Państwa problemu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.